Jesteś tutaj

12 i 13 września 2018 roku w hotelu Novotel w Katowicach (al. Roździeńskiego 16) odbywać się będzie trzecia edycja konferencji naukowo-biznesowej InterNanoPoland – międzynarodowego forum dla naukowców, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz studentów pracujących w obszarach związanych z nanomateriałami oraz nanotechnologią.

Spotkanie ma na celu prezentację najnowszych naukowych i przemysłowych osiągnięć w dziedzinie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, umożliwi również dialog pomiędzy podmiotami ze świata nauki oraz biznesu. Tegoroczna edycja wydarzenia koncentrować się będzie na tematyce związanej m.in. z zastosowaniem nauki w przemyśle, funkcjonalizacją materiałów i ich użyteczności w medycynie, nowościami w dziedzinach prawno-etycznych oraz najnowszą aparaturą badawczą. W programie konferencji zaplanowano m.in. sesje naukowo-biznesowe, a także spotkania poświęcone finansowaniu projektów oraz badań naukowych. Tematem sesji posterowej będą natomiast badania i technologie dla rozwoju przemysłu nanotechnologicznego z uwzględnieniem ich potencjału aplikacyjnego.

Jednym z partnerów wydarzenia, organizowanego przez Fundację Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii Nanonet i Śląski Klaster Nano, jest Uniwersytet Śląski.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.internanopoland.com.

Logo InterNanoPoland 2018