Jesteś tutaj

15 marca 2017 roku o godz. 17.30 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się XLI spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego tematem będzie smog. Jego organizatorami są prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Gościem spotkania będzie Andrzej Guła – prezes Krakowskiego Alarmu Smogowego, ekonomista środowiska, ekspert ds. efektywności energetycznej i ochrony powietrza, prezes Instytutu Ekonomii Środowiska, który wygłosi prelekcję pt. „Kiedy poradzimy sobie ze smogiem?”.

Celem Klubu Myśli Ekologicznej jest propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie. Spotkania organizowane w jego ramach mają inspirować, zachęcać do aktywności, wspierać oddolne inicjatywy oraz przyczyniać się do budowania kręgu osób angażujących się w pracę na rzecz przyrody i człowieka.

Szczegółowe informacje na temat Klubu Myśli Ekologicznej dostępne są na stronie: www.klubmysliekologicznej.pl oraz na profilu FB.

 

XLI spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej
Słowa kluczowe (tagi):