Konferencja pt. „Ojcowie Pustyni i Jan Kasjan – ojciec monastycyzmu zachodniego”
25 i 26 września 2015 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Jordana 18) będzie odbywać się konferencja pt. „Ojcowie Pustyni i Jan Kasjan – ojciec monastycyzmu zachodniego”
18.09.2015
Wydarzenie jest organizowane w ramach 50. rocznicy ogłoszenia dekretu o przystosowanej odnowie życia zakonnego „Perfectae caritatis”.
Celem seminarium jest naukowa refleksja nad dziedzictwem Ojców Pustyni i Jana Kasjana. Wydarzenie skierowane jest do teologów i studentów teologii, mnichów i mniszek, zakonnic i zakonników, a także historyków, patrologów, duszpasterzy, grup modlitewnych i ewangelizacyjnych.

Słowa kluczowe (tagi):


![Bateria litowo-jonowa do laptopa. Kristoferb [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)] Bateria litowo-jonowa do laptopa. Kristoferb [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]](https://przystaneknauka.us.edu.pl/sites/default/files/styles/popularne/public/field/image/li_ion_laptop_battery.jpg?itok=SYpUoA8I)




