Jesteś tutaj

Od 16 do 19 marca 2015 r. zapraszamy do CINiBA na wykłady i warsztaty organizowane w ramach Światowego Tygodnia Mózgu 2015 (ang. Brain Awareness Week). Uniwersytet Śląski już po raz szósty włącza się w obchody tego wydarzenia

W ramach imprezy odbędą się otwarte wykłady i warsztaty. Podczas spotkań o różnorodnej tematyce uczestnicy zapoznają się z wiadomościami na temat ludzkiego mózgu i umysłu, przedstawionymi w ciekawej, popularnonaukowej formie.

W czwartek 19 marca 2015 r. w godz. 17.00–18.30 zapraszamy osoby zainteresowane samodzielnym pogłębianiem wiedzy na ten temat na warsztaty wyszukiwania informacji w źródłach internetowych i bibliotecznych (Sala Dydaktyczna, poziom 0). Poprowadzą je mgr Jadwiga Witek oraz mgr Tomasz Zięba z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Udział w warsztatach należy wcześniej zarezerwować – można to zrobić za pomocą poczty elektronicznej warsztaty@ciniba.edu.pl lub dzwoniąc pod numery telefonów 32 786 5008 i 512 120 774.

Światowy Tydzień Mózgu to wydarzenie mające na celu promowanie wiedzy z zakresu neurobiologii i psychologii, zagadnień budowy i funkcjonowania mózgu, technik jego badania, chorób psychicznych i neurologicznych oraz higieny umysłowej. Jest adresowane do studentów, uczniów oraz osób, które interesują się możliwościami i ograniczeniami naszego mózgu. Udział we wszystkich spotkaniach jest nieodpłatny. Zapraszamy!

Plan wykładów i warsztatów

Słowa kluczowe (tagi):