Jesteś tutaj

Celem utworzenia bloga za pośrednictwem portalu Uniwersytetu Śląskiego „Przystanek Nauka” jest przede wszystkim popularyzacja naszych działań na polu badawczym oraz podzielenie się z czytelnikami naszą pasją. Mamy nadzieję wpisać się w ten sposób w rzetelną debatę naukową, ale także publiczną na tematy bardziej, a czasami mniej popularne i aktualne.

Nasze wpisy będą formą pośrednią między artykułem naukowym a publicystyką, dlatego mamy nadzieję zainteresować nimi nie tylko specjalistów z dziedziny, ale także amatorów i osoby luźno zainteresowane polityką i sprawami publicznymi.

Osoby zainteresowane współpracą z nami zachęcamy do kontaktu.

  • 1 z 1

O autorze

Obrazek użytkownika Młodzi Politolodzy

Młodzi Politolodzy

Doktoranckie Koło Nauk o Polityce powstało w listopadzie 2017 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Opiekunem Koła został dr hab. prof. UŚ Mariusz Kolczyński. Zarząd Koła tworzą: Przewodnicząca – mgr Agnieszka Miarka Zastępca – mgr Monika Cukier-Syguła Sekretarz – mgr Karolina Polińska Skarbnik – mgr Dawid Pudło Koło zrzesza przedstawicieli różnych subdyscyplin w zakresie nauk o polityce. Działalność Koła opiera się przede wszystkim na organizacji konferencji naukowych, wykładów otwartych dla studentów, warsztatów dla doktorantów oraz prowadzeniu bloga popularnonaukowego. Wszystkich doktorantów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z nami przez https://www.facebook.com/Doktoranckie-Ko%C5%82o-Nauk-o-Polityce-Uniwersytetu-%C5%9Al%C4%85skiego-182077665703086/?modal=admin_todo_tour, a osoby zainteresowane publikowaniem na naszym blogu zapraszamy do kontaktu z redaktorką mgr Anną Muś amus1@us.edu.pl.

Wpisy: 1

Najpopularniejsze wpisy autora

28.11.2017

Kilka słów o blogu

Młodzi Politolodzy w blogu: Porozmawiajmy o polityce