1 marca 2019 roku o godz. 10.00 w sali Rady Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 9, I piętro) odbędzie się seminarium pt. „W stronę natury, czyli jak poprawić jakość życia w mieście?”

Seminarium jest częścią Akademii Samorządowej, czyli cyklu spotkań mających na celu propagowanie specjalistycznej wiedzy wspierającej działania samorządu terytorialnego oraz budowanie współpracy jego przedstawicieli z ekspertami reprezentującymi różne dziedziny nauki.

Spotkanie, które otworzy dr hab. Robert Pyka – zastępca dyrektora Instytutu Socjologii UŚ, pełnomocnik rektora ds. Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych (OPMiM), organizowane jest pod egidą koordynowanego przez Uniwersytet Śląski Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, w ramach którego pracujący w zespołach badawczych naukowcy wykonują między innymi analizy sektorowe na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego oraz świadczą usługi eksperckie.

Szczegółowe informacje, program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.obserwatoriummiasto.us.edu.pl/rejestracja-na-seminarium-01-03-2019/

Seminarium pt. „W stronę natury, czyli jak poprawić jakość życia w mieście?”. Fot. 1xpert - Fotolia
Słowa kluczowe (tagi):