Jesteś tutaj

Trzecia ogólnopolska konferencja „Geofizyka w Kosmosie”
18.04.2017

Trzecia ogólnopolska konferencja „Geofizyka w Kosmosie”

Spotkanie ma na celu przybliżenie zastosowania metod fizycznych w badaniach kosmicznych oraz prezentację wykorzystania wiedzy teoretycznej np. podczas pomiarów, jak również przetwarzania i interpretacji zebranych danych, w tym geofizycznych. Program konferencji obejmuje prezentacje specjalistów między innymi z Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Śląskiego, a także sesję referatów studenckich. W drugim dniu odbędą się warsztaty przygotowane przez studentów i zaproszonych gości....

X Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne „Geosfera 2017”
11.04.2017

X Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne „Geosfera 2017”

Głównym celem warsztatów „Geosfera”, organizowanych od 2008 roku przez koła naukowe z różnych polskich uczelni, jest poszerzenie wiedzy ich uczestników z zakresu geofizyki stosowanej oraz geologii. W trakcie warsztatów można zapoznać się z ofertami firm z branży, a także zaprezentować własne badania i osiągnięcia naukowe w trakcie sesji studenckich.

Tegoroczna jubileuszowa edycja „Geosfery” odbędzie się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej...

Konferencja pt. "Geofizyka w kosmosie"
18.05.2016

Konferencja pt. "Geofizyka w kosmosie"

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Geofizyków GEOFON AGH w Krakowie, a współorganizatorami Studenckie Koło Naukowe Geofizyków PREM Uniwersytetu Śląskiego oraz Planetarium Śląskie.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
https://www.facebook.com/kngf.geofon/
https://pl-pl.facebook.com/SKNGFPREM/

...