Prelegentami będą znakomici specjaliści z University College of Southeast Norway oraz University College London. Harmonogram wykładów przedstawia się następująco:

wtorek 23 lutego, godz. 12.45, sala nr 336
Björn Bandlien (University College of Southeast Norway): „Challenges and strategies for Viking tourism in Vestfold, Norway”

środa 24 lutego, godz. 12.45, sala 138
Björn Bandlien (University College of Southeast Norway): „Vestfold in the Viking Age”
Anne Irene Riis: „Ulfljot's Law revisited”

czwartek, 25 lutego, godz. 11.10, sala 141
Anne Irene Riis: „Old Norse Poetry as Sources for Viking Age Law”
Erin Goeres (University College London): „Medieval self-fashioning. Kali Kolsson and Orkneyinga saga”

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników historii, Skandynawii, wikingów oraz sag!

Foto: pixabay.com