W poniedziałek 26 czerwca 2017 roku o godz. 17.00 w sali audytoryjnej II w budynku Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego (ul. Uniwersytecka 4) odbędzie się wykład prof. dr. hab. n. med. Jana Duławy pt. „Polipragmazja i jatrogenia – narastające problemy medycyny”.

Wykład prof. dr. hab. n. med. Jana Duławy, dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się w ramach cyklu międzywydziałowych wykładów z zakresu nauk przyrodniczych. Wykłady organizowane są przez Komisję Nauk Przyrodniczych Stacji Naukowej PAU w Katowicach. Wykłady prowadzą najwybitniejsi naukowcy, których wyniki badań mają szerokie znaczenie i wpływ na inne dziedziny nauk przyrodniczych oraz znaczący oddźwięk ogólnoludzki.

Logo PAU