Jesteś tutaj

Nowa baza laboratoriów Uniwersytetu Śląskiego

Portal laboratoria.us.edu.pl to nowa baza laboratoriów naukowych Uniwersytetu Śląskiego. Znajdziecie tu informacje nt. laboratoriów, w tym sprzętu badawczego oraz obszaru realizowanych badań, a także możliwości współpracy z zespołami badawczymi. Ciągle rozbudowywana baza laboratoryjna jest doskonałym narzędziem służącym do zapoznania się z infrastrukturą badawczą naszej uczelni i możliwościami realizacji projektów badawczych. Wyszukiwarka laboratoriów naukowych dedykowana jest naukowcom, doktorantom, studentom i partnerom biznesowym planującym nawiązać z nami współpracę naukowo-badawczo-biznesową.

Zapraszamy kierowników zakładów i laboratoriów UŚ do kontaktu z Centrum ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką w celu zamieszczenia w naszej bazie informacji o pracowniach lub aktualizacji wiadomości dotyczących laboratoriów, które do bazy zostały już wprowadzone.

Jesteśmy przekonani, że portal laboratoria.us.edu.pl stanie się źródłem kompleksowej wiedzy nt. infrastruktury laboratoryjnej Uniwersytetu Śląskiego.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół CBNWG
ul. Bankowa 12
Budynek Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego
tel. 32 359 20 81, e-mail: transfer@us.edu.pl