Śląskie Centrum Wody Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach wraz z Fundacją "Why Not" serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. "Rzeka Wisła 2021 - problemy i wyzwania".

Pracownicy Uniwersytetu Śląskiego inicjują i włączają się w działalność badawczą na rzecz ochrony środowiska wodnego. W tym celu w strukturze uczelni utworzone zostało Śląskie Centrum Wody. Współpracuje ono z Instytutem Ochrony Środowiska – Państwowym Instytutem Badawczym w Warszawie, podejmuje także wspólne działania z wieloma instytucjami naukowo-badawczymi, jednostkami samorządu terytorialnego oraz otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Dla przedstawienia wyników swoich badań, organizowana jest konferencja, która odbędzie się 23 marca 2022 r. o godz. 10.00 w auli Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z siedzibą przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu.

Udział w wydarzeniu możliwy jest po wcześniejszej rejestracji internetowej, co mozna uczynić, klikając tutaj

Możliwy jest także udział zdalny, na który również konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod tym samym formularzem.

Strona internetowa konferencji zawiera pełny program wraz ze szczegółowymi informacjami.

rzeka Wisła