Klub Myśli Ekologicznej zaprasza na 73. spotkanie KME, którego gościem będzie Wojciech Eichelberger – jeden z najbardziej znanych w Polsce psychoterapeutów, publicysta i pisarz, jeden z pionierów buddyzmu w Polsce.

Wojciech Eichelberger jeden z najbardziej znanych w Polsce psychoterapeutów, publicysta i pisarz, autor wielu książek, w których krytycznie wypowiada się na temat współczesnych zjawisk takich jak: konsumpcjonizm, patriarchat, nacjonalizm, populizm czy kapitalizm. Jeden z pionierów buddyzmu w Polsce. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godz. 17:30 w Stacji Biblioteki MBP na ul. Dworcowej 33, Ruda Śląska (Chebzie).
Gospodarzami wieczoru będą prof. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego i dr Ryszard Kulik z Pracowni na Rzecz Wszystkich Istot.

Organizatorzy:
- Klub Myśli Ekologicznej,
- Metropolia GZM,
- Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Patronat medialny:
- "Gazeta Uniwersytecka UŚ",