Jesteś tutaj

20 kwietnia 2018 roku o godz. 9.00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Jordana 18) rozpocznie się konferencja pn. „Autonomous & Robotized Life”, której tematem będą nowe technologie, automatyka oraz robotyka.

Wydarzenie, adresowane do studentów, a także uczniów klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, poświęcone będzie m.in. znaczeniu krytycznego spojrzenia na rozwijające się nowe technologie, ich wpływ na środowisko oraz życie człowieka i relacje międzyludzkie. W programie konferencji zaplanowano wykłady oraz wystawę innowacyjnych produktów związanych z tematyką spotkania. Jedną z prelegentek będzie dr Anna Malinowska z Zakładu Retoryki Kultury i Mediów Wydziału Filologicznego UŚ.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

Logotyp konferencji pn. „Autonomous & Robotized Life”