Od 20 do 22 października na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska odbywać się będzie III Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Neurodydaktyki.

Celem spotkania jest wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów na temat szeroko rozumianej neurodydaktyki, a szczególnie praktycznych zastosowań wiedzy z tego zakresu. Uczestnicy spotkania zastanawiać się będą m.in. nad niesymetryczną naturą motywacji kar i nagród, neurologicznymi podstawami uzależnień internetowych jako efektu uczenia się, moralnością w szkole, rozrywką interaktywną jako sposobem kreowania kompetencji, komunikowaniem się placówki edukacyjnej z otoczeniem w sytuacji zmiany i konfliktu.

Konferencja adresowana jest do nauczycieli, pedagogów, psychologów, naukowców, lekarzy, przedstawicieli oświaty oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.neurodydaktyka.us.edu.pl

Program sympozjum (plik PDF)

III Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Neurodydaktyki (20–22 października 2017 roku)