Od 16 do 18 listopada 2018 roku na Wydziale Nauk o ZiemiUniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Będzińska 60) odbywać się będzie 41. Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Geografów, którego celem jest popularyzowanie wiedzy geograficznej.

Tematem przewodnim spotkania adresowanego do członków kół naukowych geografów, studentów oraz doktorantów geografii i dziedzin pokrewnych, a także młodych geografów z całej Polski, będzie antropopresja a środowisko. W programie zjazdu zaplanowano między innymi sesje referatowe oraz posterowe, podczas których uczestnicy zaprezentują wyniki realizowanych przez siebie badań.

Organizatorami zjazdu jest Studenckie Koło Naukowe Geografów UŚ. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

41. Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Geografów